facebook

 

Sklep Three Wishes - Trzy Życzenia to spełnienie moich marzeń, by miłość do tworzenia i ozdabiania różnych przedmiotów realizować na gruncie zawodowym i by móc dzielić się z innymi moją pasją w kreowaniu domowej przestrzeni i ogrodu.

Moje motto: „ marzenia są po to, aby się spełniały” towarzyszy mi przez całe życie. 

Wszystko z czym Państwo się tutaj zetkniecie w niedalekiej przyszłości :-)  jest tym, co sama pragnęłabym mieć w swoim otoczeniu, co uważam za godne uwagi i zachwytu. W galerii sklepu zaprezentuję przedmioty w stylach, które urzekają mnie najbardziej: shabby chic, vintage, cottage.

Uwielbiam dodatki i dekoracje w stylu prowansalskim i angielskim, które dodają wnętrzu romantycznego uroku, podkreślają jego charakter i tworzą w nim radosny klimat.

Nie zabraknie tu również tak popularnych na całym świecie prostych elementów skandynawskich, jak również wyposażenia o industrialnym charakterze. 

Three Wishes- to spełnianie życzeń i zaspokajanie małych przyjemności, które wpływają twórczo na naszą codzienność i umilają chwile spędzone w domu, pracowni, podczas przyjęcia, czy w ogrodzie.

Zobaczycie tu Państwo nie tylko artykuły z branży wyposażenia wnętrz i dekoracji, ale również przedmioty codziennego użytku, upominki na różne okazje dla dorosłych i dzieci, akcesoria dla naszych czworonożnych przyjaciół, urocze drobiazgi, tekstylia, książki, a przede wszystkim wiele cudownych produktów związanych z hobby- służących kreatywności i rozwijaniu pasji. 

Mam nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie

W wyborze asortymentu dedykowanego najmłodszym i nastolatkom pomagają mi moje córki, które na co dzień współtworzą razem ze mną i moim mężem to miejsce.

Oprócz asortymentu znanych producentów zaproponuję Państwu przedmioty tworzone z potrzeby serca – w pracowni Three Wishes. Znajdą się tu min. przeróżne drobiazgi, tekstylia, a także meble, które zyskały nowe życie  a w połączeniu  z innymi elementami dekoracji i wyposażenia wnętrz stworzą one magiczną, pełną uroku przestrzeń. 

TO JEST ZAPOWIEDŹ TEGO CO BĘDZIE....O CZYM MARZĘ.

TYMCZASEM ZAPRASZAM NA ZAKUPY JUŻ DZISIAJ!!! W DZIALE "HOBBY KUPIĆ MOŻNA PRZERÓŻNE AKCESORIA DO SCRAPBOOKINGU FIRMY SCRAPBERRY'S, W DZIALE Z TAŚMAMI DEKORACYJNYMI ZNAJDUJĄ SIĘ UROCZE WASHI TAPE, NA PÓŁKACH Z KSIĄŻKAMI MOJA CÓRKA POLECA KSIĄŻKI DLA DZIECI I NASTOLATKÓW. Są już dostępne pierwsze pomysły na prezent.  

Three Wishes otwiera po raz pierwszy swoje drzwi i zaprasza do sklepu, który pełen będzie urokliwych przedmiotów, pięknych tkanin, kolorowej pasmanterii,  oraz artykułów do własnoręcznego wykonywania ozdób, które mam nadzieję, sprawią Państwu i Waszym bliskim wiele przyjemności , a przede wszystkim zachęcą i zainspirują do kreatywnej twórczości. 

To właśnie pasja uczy życia szczęśliwym bez względu na okoliczności.

Zatem zapraszam do środka:-J. Otwórz drzwi... 


Małgorzata Witan

właścicielka Three Wishes