facebook

 

Sklep i Pracownia Three Wishes - Trzy Życzenia to spełnienie moich marzeń, by miłość do tworzenia i ozdabiania różnorodnych przedmiotów realizować na gruncie zawodowym i by móc na co dzień obcować z pięknem i dzielić się z innymi moją rękodzielniczą pasją. 

To miejsce nie tylko dla mnie, ale też i dla  Was :)

Motto: „marzenia są po to, aby je spełniać” towarzyszy mi przez całe życie! 

Wszystko z czym Państwo się tutaj zetkniecie , to wiele cudownych produktów związanych z hobby - służących kreatywności i rozwijaniu pasji.  Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie,  a zakupione produkty i Wasza wyobraźnia, pomogą w tworzeniu  przepięknych, unikatowych i własnoręcznie wykonanych projektów. 

Three Wishes  - to spełnianie życzeń i zaspokajanie małych przyjemności, które wpływają twórczo na naszą codzienność i umilają chwile spędzone w domu, czy pracowni. 

W naszym kameralnym Craft Clubie , w którym pragnieniem moim było stworzyć radosny klimat, możecie spotkać fantastyczne osoby, pełne wyobraźni, talentów i pasji, przyjeżdżające do nas z całej Polski.

Dokładamy  wszelkich starań, aby organizować dla Was coraz to nowe, ciekawsze warsztaty twórcze, podczas których możecie poznać i doskonalić nowe techniki.  Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły :)

Fotorelacje z warsztatów, oraz twórcze inspiracje, tworzone każdego dnia specjalnie dla Was przez nasz zespół Projektantek, możecie oglądać na naszym blogu: Blog Sklepu Three Wishes, oraz na fan pagu (fb).

Zatem Three Wishes otwiera swoje niewielkie drzwi i zaprasza do miejsca, które pełne fantastycznych,  twórczo zakręconych osób,  oraz urokliwych drobiazgów i produktów hobbistycznych , zachęci i zainspiruje do kreatywnej twórczości. 

To właśnie pasja uczy życia szczęśliwym bez względu na okoliczności.

Zapraszam do środka :-J Otwórz drzwi... 

Małgorzata Witan

właścicielka Three Wishes